Elektryk / Elektromechanik w Dziale Utrzymania Ruchu

  • Miejsce pracy: Mielec
  • Region : Podkarpackie
  • Numer referencyjny: ELEK1

Opis stanowiska:

  • diagnozowanie i usuwanie usterek elektrycznych maszyn i urządzeń,
  • bieżące naprawy, konserwacja i serwis urządzeń,
  • regularne przeglądy maszyn, urządzeń i instalacji, utrzymanie ich właściwego stanu technicznego,
  • prace kontrolne i dokonywanie pomiarów elektrycznych,
  • udział w procesach uruchamiania instalacji, rozruchu nowych maszyn i urządzeń elektrycznych,
  • zaangażowanie w ciągłe ulepszanie procesów,
  • praca od poniedziałku do piątku w systemie 2-zmianowym 6-14; 14-22.

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne o profilu elektrycznym,
  • uprawnienia SEP do 1kV,
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych i elektronicznych,
  • doświadczenie w pracy na stanowisku elektryka w dziale utrzymania ruchu firmy produkcyjnej,
  • umiejętność diagnozy i naprawy maszyn i instalacji elektrycznych poparta praktycznym doświadczeniem,
  • umiejętność pracy zespołowej, obsługi komputera,
  • prawo jazdy kat. B,
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych i suwnicy mile widziane,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • umowę o pracę na pełny etat, (okres próbny 3 miesiące, później określony na minimum 1 rok),
  • zatrudnienie bezpośrednie (nie przez agencję),
  • praca w nowym zakładzie produkcyjnym i komfortowe zaplecze socjalne,
  • dłuższa przerwa śniadaniowa (30 min / 8h pracy),
  • strzeżony parking dla pracowników,
  • brak sezonowości - stabilna praca.

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie e-formularza klikając w przycisk APLIKUJ TERAZ.